• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини ЦРБ
  • Знайомтесь: Одарка Білоконь, нове ім’я в українській літературі

Знайомтесь: Одарка Білоконь, нове ім’я в українській літературі

2017-02-15

/Files/7777.jpg

Наша землячка Одарка Білоконь серед переможців другого конкурсу короткої детективної прози «Це ж елементарно, сер! 2.0». Одарка Білокінь закінчила Новосажарський НВК, Київський національний лінгвістичний університет. Автор літературного блогу «Оповідач» (opovidash.com) працює копірайтером і перекладачем у компанії Deposiphotos. Пише коротку прозу, поезію.

ЇЇ оповідання «Мисливець ходить, шукає зайця» увійшло у збірку «Маніяк на замовлення». Цей збірник, як і попередній – «Це ж елементарно, сер…» (попередня книга умовно ділила оповідання на «урбаністичні» та «рустикальні»), є результатом конкурсу гостросюжетної прози малої форми й пропонує твори переможців.

«З домашнім завданням найкраще впоралися В`ячеслав Васильченко, пропонуючи читачам логічну загадку під назвою «Сорока – ворона на припічку сиділа…», Одарка Білоконь у творі з оригінальною назвою «Мисливець ходить, шукає зайця» та Юлія Ворон із міліцейсько-поліцейською «Голкою правосуддя». З рештою, уваги варті всі представлені оповідання. Адже разом вони репрезентують як потенціал українських «чтивних» авторів, так і актуальні для них тенденції.» Андрій Кокотюха

Довідка: Перший в Україні конкурс короткої детективної прози – «Це ж елементарно, сер!» стартував у 2015 році , який підготував для молодих письменників оргкомітет ЛітМайданчика (ЛітМайданчик - це платформа для: спілкування з авторами, публікації творів, пошуку своєї публіки, отримання конструктивної критики,розвитку у сфері літератури,вдосконалення власної майстерності). Відбувся уже і четвертий конкурс «Це ж елементарно, сер! 4.0»

Кiлькiсть переглядiв: 356